Menu

فیلم لو رفته از دعوای بهناز جعفری + علت درگیری

فیلم لو رفته از عصبانیت شدید بهناز جعفری که منجر به دعوای جنجالی شد در این فیلم 48 ثانیه لحظه درگیر شدن خانم بازیگر را مشاهده می کنید

دعوای بهناز جعفری با خبرنگاران و اهالی رسانه در نشست خبری سریال زیر پای مادری باعث ایجاد حاشیه های جنجالی شد, بهناز جعفری به عنوان یکی از بازیگران اصلی این سریال به دلیل سوال حاشیه ای یکی از خبرنگاران با درگیری لفظی شدیدی ایجاد کرد در ادامه سایت سفیدک تمام اتفاقات پیرآمون را زیر ذره بین برده است .

 بهناز جعفری
فیلم لو رفته از دعوای بهناز جعفری + علت درگیری

درگیری بهناز جعفری با خبرنگاران

درگیری دقیقا از زمانی شروع شد که یکی از خبرنگاران با سوالهای جنجالی باعث اذیت شدن خانم جعفری شد .

درگیری بهناز جعفری با خبرنگاران
فیلم لو رفته از دعوای بهناز جعفری + علت درگیری

خانم بازیگر خطاب به خبرنگاران گفت : لطفا سوالهایی بپرسید که در حد این جلسه باشند شما خبرنگاران فقط پول میگیرید که همینطوری وقت بگذرونید . خبرنگار با شنیدن جواب تند, گفت : شما یک ساعت دیرتر وارد جلسه شدید نباید زود قضاوت کنید ما سوالهای مهم تر را پرسیدیم که شما تشریف نداشتید .

فیلم دعوای بهناز جعفری
فیلم لو رفته از دعوای بهناز جعفری + علت درگیری

درگیری لفظی در حال تشدید بود که یکی از عوامل سریال سعی کرد خانم جعفری را آرام کند اما فایده ای نداشت و بازیگر سریال زیر پای مادری با عصبانیت محل برگزاری جلسه را ترک کرد .

دانلود فیلم : از طریق لینک زیر می توانید لحظه درگیری لفظی بهناز جعفری با خبرنگاران را به صورت آنلاین مشاهده و یا دانلود کنید .

طراحی سایت | جوملا فارسی آموزش جوملا افزونه قالب سایت - جومینا

لینک دانلود (حجم دانلود 2 مگابایت می باشد)

بهناز جعفری خطاب به خبرنگار شما خماری ؟

خانم جعفری در حاشیه درگیری, خطاب به یکی از خبرنگاران گفت : چرا شما اینجوری حرف میزنی ؟ خماری..؟ | خبرنگار گفت : نه من خمار نیستم همینطوریم | خانم جعفری گفت : نه تو یکچیزی زدی بالا .. !

دفاع از بهناز جعفری

در اینکه خانم جعفری در این جلسه تسلط کافی روی اعصاب خود نداشت هیچ شکی نیست ایشان چندین و چند بار به خبرنگاران توهین کردند . اما نباید یکطرفه به موضوع نگاه کنیم . فیلمی که منتشر شد تنها تیکه ای از عصبانیت خانم جعفری را نشان می داد معلوم نیست چه اتفاق پشت پرده ای قبل از این فیلم رخ داده است .

0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز: 0.00 (0 رای)
با کلیک روی دکمه + این مطلب را در گوگل محبوب کنید

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد
مطلب فوق را با یک کلیک در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک گذارید
تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به پایگاه اینترنتی سفیدک میباشد
گرافیست: میلاد علیپور