Menu

عکس مسعود ده نمکی با باتوم در 18 تیر کوی دانشگاه

مسعود ده نمکی با باتوم در حال حمله به دانشجویان در 18 تیر کوی دانشگاه عکس قلابی که باعث سوء استفاده برخی از رسانه ها شد

18 تیر ماه اتفاقات کوی دانشگاه برای مسعود ده نمکی دردسر ساز شد . روز گذشته در اکثر کانالهای تلگرامی عکسی از مسعود ده نمکی با باتوم دیده می شد که بالای سر زندانیان ایستاده بود . این تصویر کافی بود تا جنجالهای گوناگونی را برای کارگردان اخراجی ها به درست کند . در ادامه سایت سفیدک تمام اتفاقات پیرآمون به همراه واکنش مسعود ده نمکی را برای شما مخاطبین گرامی گرداوری کرده است .

مسعود ده نمکی در 18 تیر ماه

کانالهای تلگرامی تصویر مسعود ده نمکی با باتوم به همراه لبخند به زندانیان نشان می داد . اکثر رسانه های مربوطه مدعی شده بودند عکس مربوط به اتفاقات کوی دانشگاه 18 تیر ماه می باشد .

مسعود ده نمکی در 18 تیر ماه
عکس مسعود ده نمکی با باتوم در 18 تیر کوی دانشگاه

همانطور که در تصویر فوق ملاحظه می کنید مسعود ده نمکی باتوم به دست به دوربین لبخند می زند . کانالهای تلگرامی زیر عکس نوشته بودند : تیر ماه سال 1378 اتفاقات کوی دانشگاه تهران… هشت سال بعدش رفت فیلم سینمایی ساخت و شما با حضور در سینما فیلم ایشان را پر فروش ترین کردید .

اما اصل ماجرا چیست ؟

عکسی که منتشر شد مربوط به پشت صحنه مسعود ده نمکی بود که بعضی از سود جویان با برش آن سعی داشتند چهره کارگردان اخراجی ها را تخریب کنند .

مسعود ده نمکی باتوم
عکس مسعود ده نمکی با باتوم در 18 تیر کوی دانشگاه

همانطور که در عکس فوق ملاحظه می کنید مسعود ده نمکی در کنار بازیگران فیلم سینمایی اخراجی ها در حال لبخند زدن است و هیچ ربطی به اتفاقات 18 تیر 1378 ندارد .

واکنش مسعود ده نمکی

ده نمکی پس از اینکه ماجرای سوء استفاده از تصویرش را متوجه شد با انتشار اصل عکس نسبت به اتهامات وارد شده واکنش نشان داد و گفت :

واکنش مسعود ده نمکی
عکس مسعود ده نمکی با باتوم در 18 تیر کوی دانشگاه

شیطنت عکاس سر صحنه فیلمبرداری سوژه برخی از رسانه های به اصطلاح روشنفکر شد . اینجا کوی دانشگاه ست اصلا..! این دروغ گویی شتری هست که در خونه همه میخوابه فقط توقع نداشته باشید الان که سکوت کردید از شما دفاع کنم .

 

 
0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز: 0.00 (0 رای)
با کلیک روی دکمه + این مطلب را در گوگل محبوب کنید

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد
مطلب فوق را با یک کلیک در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک گذارید
تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به پایگاه اینترنتی سفیدک میباشد
گرافیست: میلاد علیپور