Menu

حاملگی بازیگر معروف زن ایرانی تازه ازدواج کرده + عکس

حاملگی بازیگر زن سرشناس ایرانی , بارداری خانم بازیگر , حاملگی بازیگری که تازه ازدواج کرد و ازدواجش پر از انتقاد و حاشیه بود

خودتان را برای یک جنجال جدید در سینمای ایران آماده کنید. این خبر هیچ ارتباطی با تولیدات سینمای یاران، جشنواره فیلم فجر یا جنجال بر سر اکران فیلم سینمایی »خانه پدری« ندارد. حرف از بازیگری است که در ماه های گذشته حسابی خبرساز بوده و متاسفانه اتفاقاتی که در زندگی شخصی اش افتاده، به رسانه ها کشیده شد. اما انگار او باید خودش را برای یک جریان خبری جدید آماده کند. بعد از ازدواج بازیگر زن ایرانی که حسابی خبرساز شد، حالا باید منتظر باشیم که جنجال جدیدی در حاشیه زندگی شخصی او پیش بیاید.

حاملگی بازیگر , بارداری بازیگر زن ایرانی
حاملگی بازیگر معروف زن ایرانی تازه ازدواج کرده + عکس

اما اصل خبر چیست؟

خبر اصلی، یک اتفاق مبارک در زندگی شخصی بازیگر زن ایرانی است. او در چند ماه آینده مادر میشود تا مدت کوتاهی بعد از ازدواج، اتفاق خوب دیگری را هم در زندگی شخصیاش تجربه کند. اما در این بین مشکل کوچکی وجود دارد. بازیگر زن ایرانی به تازگی تجربه بازی در یک سریال پرهزینه را آغاز کرده و به خاطر مشکلات فیزیکی ناشی از بارداری برای بازی در نقشش کمی به مشکل خورده است. فیلمبرداری این سریال مدتی است آغاز شده و ظاهر بازیگر زن ایرانی روز به روز نسبت به آنچه که در قسمتهای ابتدایی سریال بود، عوض میشود. این اصلی ترین مشکل کارگردان سریال است. البته در روزهای گذشته یک ترفند برای مقابله با افزایش سایز بازیگر زن ایرانی انجام شده. آقای کارگردان در گفت و گو با تیم فیلمنامه نویس از آنها درخواست کرده تا نقش را کمی تغییر بدهند تا بارداری بازیگر زن ایرانی در سریال توی ذوق نزند. هر چند که فعلا تیم فیلمنامه نویسی به راه حل مشخصی نرسیده اند.

بازیگر زن ایرانی بعد از واکنشهای مجازی به خبر ازدواجش، حالا باید منتظر واکنش ها به خبر بارداریاش باشد. بد نیست این را هم اضافه کنیم که این بازیگر 3 سال پیش، به خاطر تیتر یک روزنامه از آنها شکایت کرده بود. آن روزنامه تیتر زده بود: »سقط جنین بازیگر زن ایرانی« و در آن گزارش نوشته شده بود بازیگر زن ایرانی در جدیدترین نقش سینمایی اش، سقط جنین را تجربه می کند. اما شکایت بازیگر زن ایرانی باعث شد که آن روزنامه توضیحی بلند در صفحه سینمایی بنویسد.

2.5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز: 2.50 (20 رای)
با کلیک روی دکمه + این مطلب را در گوگل محبوب کنید

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد
مطلب فوق را با یک کلیک در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک گذارید
تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به پایگاه اینترنتی سفیدک میباشد
گرافیست: میلاد علیپور