Menu

بیماری مهران غفوریان چیست + علت عمل جراحی

مهران غفوریان امروز صبح به دلیل بیماری که چند وقتی ایشان را اذیت می کند زیر تیغ عمل جراحی رفت مهران مهام در این باره توضیح می دهد

بیماری مهران غفوریان تشدید پیدا کرد و مجبور شد خیلی سریع بدون هدر دادن وقت زیر تیغ جراحی برود . این خبر را اولین بار مهران مهام تهیه کننده سریال پنچری منتشر کرد و در مورد نوع بیماری مهران غفوریان توضیح دقیقی نداد همچنین آقای غفوریان قبل از ورود به اتاق عمل مصاحبه کوتاهی انجام داد اما ایشان هم در مورد بیماریش توضیح نداد . در ادامه سایت سفیدک بیماری و بستری شدن مهران غفوریان را زیر ذره بین می برد .

بیماری مهران غفوریان

مهران غفوریان چند وقتی از یک بیماری رنج می برد اما بنا به دلایلی امکان بازگو کردن نوع بیماری وجود ندارد, این صحبتهای اولیه مهران مهام بود در ادامه ایشان توضیح دادند : مهران غفوریان خیلی دوست داشت بعد از اتمام سریال پنچری وارد اتاق عمل شود اما پزشکان متخصص معتقد بودند هرچه سریعتر باید عمل کند, نباید وقت را هدر داد . با اینکه مهران مخالفت کرد اما با اسرار حاضر شد تن به عمل جراحی بدهد . داستان سریال پنچری را طوری تنظیم کردیم که با بیمارستان رفتن و عمل جراحی مهران غفوریان مطابقت داشته باشد .

bimari-mehran-ghaforian
بیماری مهران غفوریان چیست + علت عمل جراحی

(عکس فوق مربوط به 6 ماه پیش بستری شدن مهران غفوریان می باشد)

مهران غفوریان قبل از ورود به اتاق عمل توضیح داد : پزشکان معتقد بودند هرچه سریعتر باید عمل کنم به همین خاطر مجبور شدم زیر تیغ جراحی برم . تنها خواهشی که از مردم داردم برای من دعا کنن این شبهای عزیز منو فراموش نکن . انشاالله بعد از اتمام عمل جراحی و گذراندن دوران نقاهت سریال زیر آسمان شهر را به اتفاق مهران مهام عزیز در دست تولید داریم .

علت بیماری

طی مصاحبه اخیر مهران مهام تهیه کننده سریال پنچری از دکتر وریانی پزشک معالج مهران غفوریان نام برده شد . علیرضا وریانی یکی از فوق تخصص های جراحی زانو و ارتوپدی می باشند . باتوجه به تخصص دکتر و همچنین اضافه وزن مهران غفوریان می توان علت بیماری را درد زانو حدس زد .

وضعیت کنونی مهران غفوریان

خوشبختانه لحظاتی پیش مهران غفوریان از اتاق عمل خارج کردند و حال عمومی ایشان مساعد گزارش شد . دکتر وریانی پزشک غفوریان عمل جراحی را موفقیت آمیز توصیف کرد .

0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز: 0.00 (0 رای)
با کلیک روی دکمه + این مطلب را در گوگل محبوب کنید

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

مطلب فوق را با یک کلیک در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک گذارید
تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به پایگاه اینترنتی سفیدک میباشد
گرافیست: میلاد علیپور