Menu

وضعیت دردناک بیماری شجریان | استاد لال شد

بیماری شجریان از زبان استاد هوشنگ ابتهاج در مورد لال شدن شجریان گفت خانواده شجریان در این باره توضیح دادند + بررسی بیماری سرطان ریوی استاد شجریان

متاسفانه امروز خبر دردناکی از سوی هوشنگ ابتهاج مبنی بر لال شدن محمدرضا شجریان منتشر شد خبری تاسف بر انگیزی که خوشبختانه خیلی سریع از سوی خانواده شجریان تکذیب شد در ادامه سایت سفیدک تمام اتفاقات پیرآمون از بیماری استاد تا شایعه های متعدد را زیر ذره بین برده است .

بیماری شجریان
وضعیت دردناک بیماری شجریان | استاد لال شد

پست ابتهاج در وصف بیماری شجریان

هوشنگ ابتهاج یکی از اساتید برجسته موسیقی ایران با انتشار پست دردناکی در اینستاگرم شخصی از بیماری شجریان گفت :

پست ابتهاج در وصف بیماری شجریان
وضعیت دردناک بیماری شجریان | استاد لال شد

متن هوشنگ ابتهاج  : متاسفانه لحظاتی پیش باخبر شدیم استاد شجریان وضعیت جسمانی چندان مناسبی ندارند وخامت بیماری انها در حد پیش رفته که قدرت تکلم را از استاد بزرگ آواز ایران گرفته است . دست به دست هم دهیم و برای استاد شجریان دعا کنیم .

واکنش خانواده شجریان

روابط عمومی خانواده شجریان خیلی سریع نسبت به این خبر واکنش نشان داد و تمام ادعاهای مطرح شده را تکذیب و همچنین در ادامه توضیح دادند : اوضاع جسمانی استاد روز به روز در حال بهبود می باشد و روند معالجه بسیار عالی گزارش می شود . لطفا اخبار موثق را تنها از طریق خانواده شجریان پیگیر شوید .

shajarian-bimar (3)
وضعیت دردناک بیماری شجریان | استاد لال شد

اصل ماجرا چه بود ؟

هوشنگ ابتهاج سال 95 متنی را در وصف استاد شجریان منتشر کرد آن دوران اوضاع استاد رو به وخامت بود, این تصویر آرشیوی توسط برخی از شبکه های اجتماعی دست به دست چرخید تا اینکه برخی از خبرگزاریهای رسمی بدون تحقیق کافی در مورد خبر آن را بازنشر کردند و به شایعات پیش آمده دامن زدند .

بیماری استاد شجریان چیست ؟

همه چیز از بیماری 15 ساله استاد شجریان شروع شد بیشتر خبرگزاریها در مورد بیماری کهنه استاد سخن میگفتند تا اینکه شهریور ماه سال 94 سرطان ریوی مورد تایید قرار گرفت .

بیماری استاد شجریان چیست ؟
وضعیت دردناک بیماری شجریان | استاد لال شد

فروردین ماه سال 1395 استاد شجریان با موهای تراشیده جلوی دوربین آمد و عید نوروز را به مردم تبریک گفت, استاد در ادامه در مورد بیماری اش توضیح داد : حدود 15 سال است که یک مهمان ناخوانده دارم الان باهم خیلی رفیق شدیم . در حال حاضر با دوست 15 ساله خودم وارد مذاکره شدم, موهامو کوتاه کردم تا خیلی سریع باهم به تفاهم برسیم و مجدد در کنار شما هموطنان عزیز قرار بگیرم .

0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز: 0.00 (0 رای)
با کلیک روی دکمه + این مطلب را در گوگل محبوب کنید

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد
مطلب فوق را با یک کلیک در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک گذارید
تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به پایگاه اینترنتی سفیدک میباشد
گرافیست: میلاد علیپور