Menu

نحوه معروفیت بهزاد صادقپور روحانی تراکتور + عکس

بهزاد صادقپور یکی از طرفداران پرشور تیم تراکتورسازی می باشد که با نحوه تشویق کردن منحصربه فرد خود با لباس روحانیت به معروفیت رسید

بهزاد صادقپور به عنوان اولین روحانی ایرانی که از طریق فوتبال به معروفیت رسید شناخته می شود . این روحانی دوست داشتنی یکی از طرفداران دو آتیشه تراکتورسازی می باشد . با انتشار یک ویدئوی جنجالی توانست حسابی در شبکه های اجتماعی به معروفیت برسد . در ادامه سایت سفیدک تمام حواشی پیرآمون را بازگو می کند .

بهزاد صادقپور و نحوه معروفیت
نحوه معروفیت بهزاد صادقپور روحانی تراکتور + عکس

بهزاد صادقپور و نحوه معروفیت

بهزاد صادقپور روحانی پرشور ترک زبان, یکی از طرفدارهای متعصب تراکتور سازی می باشد, ویدئوی جالب ایشان در بازی استقلال و تراکتور سازی حسابی به معروفیت رسید . در این کلیپ چند ثانیه ای روحانی متعصب از تماشاگران می خواهد سکوت کنند و با اشاره دست از تماشاگران می خواهد شعار بدهند . این ویدئو خیلی سریع دست به دست بین فوتبال دوستان منتشر شد و بهزاد صادقپور به عنوان روحانی طرفدار متعصب تراکتورسازی شناخته شد .

حضور برای اولین بار

طی مصاحبه اخیر خود در مورد حضورش با لباس روحانیت در بین جمعیت توضیح داد : برای اولین بار در بازی پرسپولیس و تراکتورسازی تصمیم گرفتم با لباس روحانیت وارد ورزشگاه بشم . هدفم واکنش مردم بود میخواستم ببینم چه واکنشی دارند . خوشبختانه استقبال خیلی خوبی کردند . من معتقدم باید ما جامعه روحانیت به سمت جوانان بریم . من به نوبه خودم پا پیش گذاشتم .

صف داغ سلفی گرفتن با روحانی

پس از به معروفیت رسیدن بهزاد صادقپور روحانی پرشور این بار با حضور در بازی تراکتورسازی و نفت, هواداران تراکتور برای سلفی گرفتن با ایشان صف بستند .

صف داغ سلفی گرفتن با روحانی
نحوه معروفیت بهزاد صادقپور روحانی تراکتور + عکس

بهزاد صادقپور در این باره گفت : بازی خیلی خوبی بود مردم به من لطف داشتند, بیشتر از یک سلبریتی معروف هواداران با من سلفی گرفتند .

0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز: 0.00 (0 رای)
با کلیک روی دکمه + این مطلب را در گوگل محبوب کنید

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد
مطلب فوق را با یک کلیک در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک گذارید
تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به پایگاه اینترنتی سفیدک میباشد
گرافیست: میلاد علیپور