Menu

ماجرای دستگیری و زندانی شدن آزاده نامداری + عکس

آزاده نامداری با ورود به ایران بازداشت شد در این باره رئیس سازمان زندانهای تهران توضیح می دهد . جزئیات بیشتر به همراه تصاویر را در ادامه مشاهده می کنید

آزاده نامداری بعد از اینکه اتفاقات عجیب و غریب در کشور سوئیس را تجربه کرد بالاخره به ایران بازگشت البته با کلی شایعه های مختلف از صحنه سازی سرلخت شدن برای گرفتن مجوز مهاجرت تا زندانی شدن در زندان اوین . سایت سفیدک تمام اتفاقات پیرآمون را زیر ذره بین برده است .

آزاده نامداری در سوئیس

اول یک توضیح کوتاهی در مورد اتفاقات پیرآمون آزاده نامداری میدیم . آزاده نامداری با مسافرت شوم خود به کشور سوئیس تمام آینده هنری خود را زیر پا له کرد . همه چیز از عکسهای لو رفته شروع شد که نشان می داد آزاده نامداری بدون روسری در حال قدم زدن است .

مهاجرت آزاده نامداری
ماجرای دستگیری و زندانی شدن آزاده نامداری + عکس

خیلی سریع آزاده نامداری یک کلیپ از خود منتشر کرد و گفت : باد شدید وزید و روسری از سرم افتاد تمام افراد اطرافم با من محرم بودن . هنوز دقایقی از انتشار این کلیپ نگذشته بود که این بار فیلمی از آزاده نامداری پخش شد که بدون حجاب کامل در حال قدم زدن و بازی کردن با دخترش بین مردم غریبه بود . این فیلم تیر خلاصی را زد و ثابت کرد که آزاده نامداری با میل شخصی خود دست به کشف حجاب زده بود . میتوانید توضیحات بیشتر به همراه عکس را از طریق لینک سرلخت شدن آزاده نامداریمشاهده کنید .

مهاجرت آزاده نامداری

بعد از این اتفاق تلخ برای مجری سرشناس, این بار شایعه ساختگی بودن سناریوی کشف حجاب آزاده نامداری مطرح شد .

آزاده نامداری در سوئیس
ماجرای دستگیری و زندانی شدن آزاده نامداری + عکس

بیشتر رسانه ها معتقد بودند این اتفاقات کاملا ساختگی بوده برای گرفتن مهاجرت دائمی آزاده نامداری, اما دقایقی بعد به صورت غیر مستقیم از سوی نزدیکان آزاده نامداری این خبر را تکذیب کردند .

آزاده نامداری در ایتالیا

چند روز بعد از کشف حجاب آزاده نامداری این بار عکسی از وی منتشر شد که در صف ورود به فرودگاه شهر میلان ایتالیا منتشر شد .

آزاده نامداری در ایتالیا
ماجرای دستگیری و زندانی شدن آزاده نامداری + عکس

این عکس کافی بود تا شایعه مهاجرت آزاده نامداری به کشور ایتالیا مطرح شود .

برگشت به ایران و بازداشت شدن

بالاخره آزاده نامداری پس از چند روز تصمیم گرفت به ایران برگردد . به محض ورود به فرودگاه تیم تحقیقاتی سریعا وی را بازداشت کردند . این خبر 5 روز پیش منتشر شد اما هیچ وقت زندانی شدن اش تایید نشد .

بیشتر رسانه ها تاکید کردند آزاده نامداری بازداشت شده اما ظاهر بازداشت موقت بوده و پس از بازجویی آزاد شد . محبی مدیر کل زندان‌های استان تهران در این باره توضیح داد : طی چند روز اخیر هیچ اسمی با نام آزاده نامداری وارد زندانهای تهران نشده است .

با این اوصاف چیزی که مشخص است آزاده نامداری وارد ایران شده, همان ابتدای ورود بازداشت شد اما زندانی نشد .

 
2.5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز: 2.50 (1 رای)
با کلیک روی دکمه + این مطلب را در گوگل محبوب کنید

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد
مطلب فوق را با یک کلیک در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک گذارید
تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به پایگاه اینترنتی سفیدک میباشد
گرافیست: میلاد علیپور