Menu

فیلم تمسخر اسفندیار مشایی در خندوانه با درخت

اسفندیار مشایی در برنامه خنداننده شو خندوانه توسط زینب موسوی در استندآپ کمدی با جمله من یک درخت هستم مورد تمسخر قرار گرفت

اسفندیار مشایی امروز در برنامه خندوانه مورد تمسخر قرار گرفت زینب موسوی یکی از اجرا کنندگان برنامه خنداننده شو در حین استند آپ کمدی خطاب به اسفندیار مشایی گفت من یک درختم . اینکه چرا جمله من یک درخت هستم به اسفندیار مشایی نسبت داده شده را در ادامه سایت سفیدک زیر ذره بین برده است .

اسفندبار مشایی من یک درختم

روز درختکاری سال 1395 سه یار همیشگی : احمدی نژاد , حمید بقایی و اسفندیار مشایی در حال درختکاری از خود عکس و فیلم تهیه کردند . گرچه این عکسها انواع و اقسام حواشی را ساخت اما بزرگترین جنجال مربوط به کلیپ چند ثانیه ای اسفندیار مشایی بود .

esfandiar-derakht (3)
فیلم تمسخر اسفندیار مشایی در خندوانه با درخت

در این کلیپ اسفندیار مشایی درون باغچه می ورد, دستهایش را باز می کند درحالی که لباس سبز به تن دارد می گوید : چی بگم …. اصلا من یک درختم … سبز سبز … ریشه دارم در خاک و …

esfandiar-derakht (2)
فیلم تمسخر اسفندیار مشایی در خندوانه با درخت

این جملات مشایی کافی بود تا انواع و اقسام طنز و کاریکاتور را برای وی به همراه بیاورد . گرچه تاکنون هیچ واکنشی نشان نداده, اما با تیکه پراکنی شدید و تند شرکت کننده خندوانه احتمالا باید منتظر واکنش مشایی باشیم .

تمسخر اسفندیار مشایی در خندوانه

زینب موسوی یکی از شرکت کنندگان برنامه خندانند شو زیر نظر شقایق دهقان فعالیت می کند روز گذشته شاهنامه فردوسی را به صورت طنز استندآپ کمدی کرد در حین اجرا نوبت به اسفندیار شاهنامه رسید و گفت : رستم در حال فکر کردن بود رو به اسفندیار کرد و گفت اسفندیار تو یک چیزی بگو, اسفندیار میگه من چی چی بگم من خودم یک درختم .

esfandiar-derakht (1)
فیلم تمسخر اسفندیار مشایی در خندوانه با درخت

فیلم خندوانه

در ادامه می توانید لحظه تمسخر اسنفدیار مشایی و همچنین لحظه واقعی مشایی که گفت من یک درخت هستم را می توانید از طریق لینک زیر به صورت آنلاین مشاهده و یا دانلود کنید .

طراحی سایت | جوملا فارسی آموزش جوملا افزونه قالب سایت - جومینا

لینک دانلود (حجم دانلود 2 مگابایت می باشد)

0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز: 0.00 (0 رای)
با کلیک روی دکمه + این مطلب را در گوگل محبوب کنید

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد
مطلب فوق را با یک کلیک در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک گذارید
تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به پایگاه اینترنتی سفیدک میباشد
گرافیست: میلاد علیپور