Menu

علت دستگیری و زندانی شدن حمید بقایی + اتهامات

حمید بقایی امروز دستگیر و روانه زندان شد برای کفالت وثیقه 50 میلیارد تومانی درخواست شده است در ادامه حواشی پیرامون بازداشت شدن حمید بقایی را مطالعه می کنید

حمید بقایی معاون رئیس جمهور سابق احمدی نژاد چند لحظه پیش بازداشت شد, بقایی که به کمک احمدی نژاد وارد عرصه انتخابات ریاست جمهوری شده بود پس از رد صلاحیت حالا به دستور حکم قضایی دستگیر و بازداشت شد . در ادامه سایت سفیدک تمام حواشی پیرآمون را زیر ذره بین برده است .

حمید بقایی روانه زندان شد

این خبر را برای اولین بار یکی از کانال های حامیان احمدی نژاد منتشر کرد, پس از آن وکیل ایشان حسینی در این باره اظهار نظر کرد و گفت : خبر بازداشت شدن موکلم را شنیدم اما نه می توانم تایید و نه تکذیب کنم .

حمید بقایی روانه زندان شد
علت دستگیری و زندانی شدن حمید بقایی + اتهامات

پس از گذشت زمان جوانفکر در مورد بازداشت حمید بقایی گفت : برای آزادی حمید بقایی 50 میلیارد تومان وثیقه در نظر گرفته شده, به همین دلیل آقای بقایی بازداشت شدند .

چرا حمید بقایی دستگیر شد ؟

حمید بقایی سال 1390 از سوی دیوان عدالت به دلیل تخلفات پیش آمده در نهاد سازمان گردشگری به مدت 4 سال از تمام سمت های دولتی و اداری عزل گردید . بقایی طی ریاست جمهوری احمدی نژاد سمت ریاست سازمان گردشگری را به عهده داشت . از تخلفات ایشان می توان به خارج کردن برخی از خانه های قدیمی از فهرست میراث ملی اشاره کرد . این خانه ها بلافاصله پس از خروج از میراث ملی تخریب شدند و به جای آنها مراکز تفریحی , تجاری و مسکونی بنا شد .

چرا حمید بقایی دستگیر شد ؟
علت دستگیری و زندانی شدن حمید بقایی + اتهامات

حمید بقایی در این باره توضیح داد : حفظ و نگهداری این خانه ها خارج از توان سازمان گردشگری بود به همین دلیل مجبور به صادر کردن حکم تخریب آنها گرفتیم .

هنوز علت اصلی بازداشت حمید بقایی رسانه نشده برخی از شایعات از انتقال پرونده بقایی به مراکز مقابله با مفاسد اقتصادی خبر داده اند .

بازداشت سال 1394 بقایی

سال 94 حکم بازداشت حمید بقایی صادر شد اما بلافاصله با ارائه کفیل آزاد شد . اما این آزادی چند روزی بیشتر طول نکشید و مجدد دستگیر و بازداشت شد این بار زندانی شدن حمید بقایی به بیش از 225 روز ادامه داشت . پس از آزادی از شخصیت های معروف سیاسی شکایت کرد و قصد افشاگری داشت اما هیچ وقت این اتفاق به سرانجام نرسید .

بازداشت سال 1394 بقایی
علت دستگیری و زندانی شدن حمید بقایی + اتهامات

واکنش حمید بقایی پس از آزادی : خدا رو شکر میکنم که به جای لیف و صابون با سنگ پا به جونم افتادن و به جای ذره بین از میکروسکوپ برای موشکافی زندگی ام استفاده کردند یعنی اگه این نوع جستجو را در زندگی هر کسی می نداختند حتما چیزهای مهمی پیدا می کردند .

0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز: 0.00 (0 رای)
با کلیک روی دکمه + این مطلب را در گوگل محبوب کنید

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد
مطلب فوق را با یک کلیک در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک گذارید
تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به پایگاه اینترنتی سفیدک میباشد
گرافیست: میلاد علیپور