Menu

ماجرای جدایی رونالدو از رئال مادرید از زبان خودش

رونالدو امروز جدایی اش از رئال مادرید را پس از 8 سال بازی کردن برای این تیم اعلام کرد علت جدایی اختلافات پیش امده از سوی دادگاه اسپانیا برای فرار مالیاتی می باشد

کریستیانو رونالدو با اقتدار تمام خبر جدایی اش از تیم رئال مادرید را رسانه ای کرد . در مصاحبه اخیر خود گفت : من تصمیم جدی گرفتم حتما از رئال مادرید جدا خواهم شد . گفته می شود یکی از علتهای اصلی جدایی کریستیانو مربوط به موضوع فرار مالیاتی و محکوم شدنش در دادگاه اسپانیا می باشد . در ادامه سایت سفیدک تمام زوایای جدایی رونالدو از رئال مادرید را زیر ذره بین برده است .

جدایی رونالدو از رئال مادرید

برای اولین بار خبرگزاری مارکا جدایی رونالدو را رسانه ای کرد و در این باره توضیح داد :  کریستیانو رونالدو در گفتگوی اخیر خود با مسئولین باشگاه رئال مادرید از اتفاقات پیرآمون پرونده فرار مالیاتی و محکوم شدنش بسیار عصبانی است و هیچکدام از اتهامات وارد شده را قبول ندارد .

علت جدایی کریستیانو رونالدو از رئال مادرید

همه چیز از دادگاه روز سه شنبه شروع شد . در این دادگاه رونالدو متهم اصلی با فرار مالیاتی 14.7 میلیون یورو از سوی مقامات قضایی اسپانیا محکوم شد .

رونالدو در دادگاه
ماجرای جدایی رونالدو از رئال مادرید از زبان خودش

این اتهام تمام روحیات رونالدو را بر هم زد و به فاصله دو روز سریعا اعلام کرد من از تیم رئال مادرید جدا خواهم شد و در ادامه توضیح داد : من برای تیم رئال و اسپانیا خدمت زیادی کردم این نوع محکوم کردن ناعادلانه شایسته نمی باشد .

کریستیانو به بازیکنان رئال گفته بود : من تصمیم جدی گرفتم و از رئال جدا خواهم شد به هیچ وجه نظرم عوض نمی شود .

واکنش تیم رئال مادرید

رئال مادرید سعی در آرام کردن جو حاکم بر رسانه ها می باشد, در بیشتر مصاحبه ها از رونالدو حمایت می کند اما باتوجه به سیاست تیم رئال, اگر بازیکنی راضی به ادامه همکاری نباشد هیچگونه اسراری برای باقی ماندن نخواهند کرد .

ماجرای فرار مالیاتی رونالدو چه بود ؟

برای اولین بار نشریه آلمانی اشپیگل در مورد فرار مالیاتی رونالدو مقاله چاپ کرد و توضیح داد : کریستیانو رونالدو به پیشنهاد مدیر برنامه های خود خوخه مندس از سال 2009 تا سال 2014 بیش از 150 میلیون یورو را در بانک های مخفی سوئیس و جزیره بریتیش ویرجین پنهان سازی کرده تا مالیاتی برای آنها در نظر گرفته نشود .

جزیره بریتیش ویرجین رونالدو
ماجرای جدایی رونالدو از رئال مادرید از زبان خودش

البته این شگرد تازه ای نبود و بیشتر فوتبالیستهای مطرح اروپا مانند ژوزه مورینیو و مسعود اوزیل از ین روش استفاده می کنند .

واکنش رونالدو به اتهامات فرار مالیاتی

رونالدو نسبت به اتهامات مطرح شده واکنش نشان داد و گفت : از دوره ای که انگلیس بودم و برای تیم منچستر بازی میکردم به این شکل مالیات پرداخت می کردم .

پیشنهادهای مطرح شده برای رونالدو

به محض انتشار جدایی کریستیانو از رئال مادرید, انواع و اقسام پیشنهادات برای فوق ستاره کهکشانی ارسال شد . از تیم های ایتالیایی تا انگلیسی و حتی از سوپر لیگ چین پیشنهاد ویژه ای دارد . مبلغ پرداختی برای رونالدو 180 میلیون یورو برآورد شده و همچنین با حقوق در نظر گرفته مجموعا بیش از 400 میلیون یورو می شود این رقم سنگین را تاکنون منچستر یونایتد و پاری سن ژرمن پیشنهاد داده است .

رکوردهای ثبت شده رونالدو برای رئال مادرید

رونالدو در حال حاضر 32 سال سن دارد از سال 2009 زمانیکه 24 سال سن داشت وارد تیم رئال مادرید شد و رکوردهای بسیار زیادی را برای تیم اسپانیایی به ارمغان آورد .

رکوردهای ثبت شده رونالدو برای رئال مادرید
ماجرای جدایی رونالدو از رئال مادرید از زبان خودش

تعداد بازی : 394 بازی

تعداد گل : طی 394 بازی تاکنون 406 گل را برای رئال به ثمر رسانده است .

پاس گل : بیش از 111 پاس گل داده است .

هت تریک : رونالدو استاد هت تریک کردن, طی 8 سال بازی برای رئال 42 بار هت تریک کرده است .

توپ طلای جهان : تاکنون 4 بار موفق به گرفتن توپ طلای جهان شده است .

قهرمانی لیگ قهرمانان : 3 بار

0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز: 0.00 (0 رای)
با کلیک روی دکمه + این مطلب را در گوگل محبوب کنید

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد
مطلب فوق را با یک کلیک در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک گذارید
تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به پایگاه اینترنتی سفیدک میباشد
گرافیست: میلاد علیپور