Menu

حمله داعش به شاه عبدالعظیم + فیلم دردناک

متاسفانه در شب های عزیز قدر خبر انفجار بمب توسط حمله داعش به حرم شاه عبدالعظیم منتشر شد فیلم دردناک از گریه کردن مردم در حرم

متاسفانه حمله داعش به مجلس و حرم امام خمینی, بازار شایعات را برای سودجویان فراهم کرده است . هر از چندگاهی خبر کذب منتشر می شود از نصب پرچم داعش روی پل شیراز تا تیراندازی در بازار و این بار حمله داعش به حرم شاه عبدالعظیم باعث ایجاد وحشت و دلهره بین مردم شد . در ادامه سایت سفیدک تمام اتفاقات پیرآمون را زیر ذره بین برده است .

حمله داعش به حرم شاه عبدالعظیم

همه چیز از یک صدا مهیب و بلند شروع شد مردم با ترس و وحشت به این سمت و آن سمت فرار می کردند با اینکه بعضی از خدام در حال آرام کردن مردم سراسیمه بودند اما شوک خبر انفجار بمب و هرج مرج حاکم در محیط اجازه سکوت را نمی داد .

حمله داعش به حرم شاه عبدالعظیم
حمله داعش به شاه عبدالعظیم + فیلم دردناک

زنان بچه بغل کرده فقط گریه می کردند و از حادثه می گفتند : بمب گذاشتن , همین الان منفجر شد وای خدا….

انفجار بمب در شاه عبدالعظیم
حمله داعش به شاه عبدالعظیم + فیلم دردناک

فیلم گریه مردم : از طریق لینک زیر می توانید فیلم لحظه انتشار خبر و گریه کردن را به صورت آنلاین مشاهده و یا دانلود کنید .

طراحی سایت | جوملا فارسی آموزش جوملا افزونه قالب سایت - جومینا

لینک دانلود (حجم دانلود 2 مگابایت می باشد)

اصل ماجرا چه بود ؟

اول از همه اینکه هیچ حمله ای از سوی داعش یا هر حزب تروریستی دیگر صورت نگرفته, تمام اخبار شایعه ای بیش نبود اما چه شد که این شایعه شکل گرفت ؟ طی مدت زمان 11 ساعت بعد از انتشار خبر 2 ماجرا مطرح شد .

ترقه دست ساز : برای اولین بار خبرگزاری تسنیم در این باره توضیح داد یک پسر 17 ساله با منفجر کردن ترقه دست ساز باعث ایجاد تشنج بین مردم و در نهایت شایعه انفجار بمب و حمله داعش مطرح شد . پسر نوجوان توسط پلیس منطقه دستگیر شد .

دعوای زنانه : پس از 10 ساعت از گذشت خبر حمله داعش این بار خبرگزاریها علت این شایعه را دعوای زنانه اعلام کردند . 2 خانم با صدای بلند در حال دعوا کردن بودند که تعدادی از نوجوانان با ایجاد شیطنت و انتشار خبر کذب باعث هرج مرج بین مردم شد .

شاهدین عینی

تیر اندازی : پس از اینکه هرج و مرج بین مردم ایجاد شد و شایعه انفجار بمب فضای امنیتی را تشکیل داد . پلیس منطقه با چند شلیک هوایی قصد تحت کنترل گرفتن اوضاع را داشت, اما این شلیک نه تنها اوضاع را تحت کنترل نگرفت بلکه باعث تشدید وحشت مردم شد .

فرار کسی که دعا میخواند! : مراسم شب قدر به صورت زنده از طریق مانیتور حرم پخش می شد . با شنیدن انفجار کسی که دعا میخواند, فرار کرد همین موضوع کافی بود تا افرادی که صدای انفجار نشنیده بودند با دیدن این صحنه وحشت زده و سراسیمه شوند.

صحنه سازی حمله داعش

متاسفانه برخی از جوانان برای تفریح, با پرت کردن ترقه دست ساز زیر پای مردم و با فریاد بلند می گفتند : داعش داعش حمله کرده… باعث ایجاد وحشت بین مردم می شوند تا لحظه ای شادی کنند .

سناریوی فوق چند سال پیش برای اصفهان هم رخ داد, یک مرد روانی با پاشیدن اسید روی صورت مردم باعث ایجاد وحشت شده بود همین موضع کافی بود تا جوانان برای ایجاد شادی اقدام به آب پاشیدن روی صورت مردم می کردند و از دیدن وحشت آنها لذت می بردند .

0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز: 0.00 (0 رای)
با کلیک روی دکمه + این مطلب را در گوگل محبوب کنید

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد
مطلب فوق را با یک کلیک در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک گذارید
تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به پایگاه اینترنتی سفیدک میباشد
گرافیست: میلاد علیپور