Menu

عکس دردناک از آتش زدن قرآن توسط زن ایرانی

زن جوان ایرانی متاسفانه برای خودنمایی لحظه روشن کردن سیگار خود با آتش زدن یکی از صفحات قرآن را ضبط کرد این عکس و کلیپ دردناک باعث اعتراض مردم شد

یک زن ایرانی در حال سیگار کشیدن یکی از صفحات قرآن کریم را به آتش کشید . این رفتار ناشایست و زشت خیلی سریع در شبکه های اجتماعی دست به دست منتشر شد با اینکه این خانم روانی دستگیر شد اما به نظر شما انجام دادن کارهای این چنینی چه توجیهی دارد به جز خودنمایی و پیدا کردن راهی برای معروف شدن . در ادامه سایت سفیدک تمام اتفاقات پیرآمون آتش زدن قرآن را به تفسیر زیر ذره بین برده است .

آتش زدن قرآن کریم در تهران

زن جوان با موهای کوتاه شبیه به مردها برای روشن کردن سیگار از صفحات قرآن کریم استفاده کرد این خانم روانی با نگاه کردن به دوربین گفت : میخوام سیگارم رو با این کاغذها روشن کنم . همینطور که در حال ضبط کردن فیلم بود فندک را روشن کرد و یکی از صفحات قرآن را آتش زد تا سیگارش را روشن کند .

آتش زدن قرآن کریم در تهران
عکس دردناک از آتش زدن قرآن توسط زن ایرانی

معروف شدن در شبکه های اجتماعی

این رفتار ناشایست زن جوان کافی بود تا کلیپ جنجالی خیلی سریع دست به دست در شبکه های اجتماعی بچرخد و صد البته واکنش تندی از هر حزب و اعتقادی را به همراه داشت بیشتر مردم معتقد بودند انسان با هر عقیده و دینی که دارد میبایست برای حرمت ها و خط قرمزهای مذهبی احترام قائل باشد .

دستگیری زن جوان

پس از اینکه کلیپ و عکسها حسابی در شبکه های اجتماعی داغ شد . نیروهای امنیتی برای دستگیری زن جوان وارد عمل شدند با اینکه هیچگونه نشانه و سرنخی را از خود به جای نگذاشته بود اما به خواست خدا با پای خودش وارد دادگستری شد .

روشن کردن سیگار با قرآن
عکس دردناک از آتش زدن قرآن توسط زن ایرانی

زن جوان برای انجام دادن مراحل اداری شکایت نامه های قدیم خود وارد دادگستری شد, نیروهای امنیتی با توجه به تصاویر منتشر شده توانستند ایشان را شناسایی و دستگیر کنند .

خودنمایی برای معروف شدن

مطمئنا ایشان یک مسلمان هستند اما چرا باید دست به این کار زشت و ناپسند بزند ؟ متاسفانه خودنمایی برای معروف شدن این روزها در شبکه های اجتماعی بی داد می کند . از این قبیل اتفاقات فراوان رخ داده است از جمله این رفتنها می توان به کار ناپسند مادر دل سنگ اشاره کرد : مادری برای اینکه در اینستاگرام معروف شود دختر 3 ساله خود را وارد آب سرد کرد تا دچار سرما خوردگی شود . پس از مریض شدن کودک تمام مراحل بردن دخترش به بیمارستان نحوه مراقبت کردن از دخترش و … را عکس و فیلم گرفت . خوشبختانه این اتفاقات در کشور انگلستان رخ داده بود .

سلفی خطرناک پسر سقزی
عکس دردناک از آتش زدن قرآن توسط زن ایرانی

اما سونامی معروف شدن همچنان قربانی می گیرد روز گذشته پسر جوان سقزی برای گرفتن سلفی در ارتفاعات کوهستان جواهرده به درون دره پرت شد و متاسفانه جان خود را از دست داد . (عکس فوق مربوط به پرت شدن پسر 36 ساله سقزی می باشد)

0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز: 0.00 (0 رای)
با کلیک روی دکمه + این مطلب را در گوگل محبوب کنید

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد
مطلب فوق را با یک کلیک در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک گذارید
تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به پایگاه اینترنتی سفیدک میباشد
گرافیست: میلاد علیپور