Menu

حرکات ورزشی برای مچ دست پشت میز نشینها + تصاویر ورزشی

با این ورزشها به راحتی جلوی درد مچ را بگیرید , عکس از نحوه تمرینات ورزشی برای کسانی که زیاد از موس کامپیوتر تبلت موبایل و .. استفاده می کنند

از امروز در کیفی که با خود به دفتر کارتان میبرید، یک حوله کوچک هم بگذارید. اگر حوله دم دستتان نیست، میتوانید یکی از دستمالهای تمیز آشپزخانه را با خود ببرید و وقت انجام دادن این حرکات، آن را لوله کنید و زیر مچ دستتان بگذارید.

حرکت اول

حولهای که با خودتان آورده اید را لوله کنید و روی لبه میز بگذاریدش. حالا ساعدتان را روی حوله قرار دهید تا در حالتی قرار بگیرید که دستتان آویزان باشد. انگار دست شما از قسمت مچ به پایین، از میز پایین افتاده و حولهای که زیر ساعدتان است، میان مچ شما و میز فاصله ایجاد کرده است. حالا سعی کنید انگشتان و کف دستتان را بدون برداشتن ساعدتان از روی حوله، تا جایی که میتوانید بالا بکشید. با این حرکت احساس خواهید کرد که عضلات و تاندونهایتان کمی کشیده میشوند. تا 10 ثانیه در این وضعیت بمانید و بعد دستتان را رها کنید.

ورزش برای مچ دست

حرکت دوم

این بار حوله را زیر مچتان بگذارید و دستتان را در حالتی قرار دهید که شصت شما رو به بالا قرار بگیرد و به عبارتی، دستتان عمود بر صفحه میز قرار بگیرد. تصور کنید دست شما یک چاقو است و قرار است با آن سیبی را نصف کنید. اما برای نصف کردن این سیب، نباید مچ دستتان را از روی حوله بردارید و در همین حالت برای نصف کردن سیب فرضی، کف دستتان را به بالا و پایین حرکت دهید.

ورزش برای مچ دست
حرکات ورزشی برای مچ دست پشت میز نشینها + تصاویر ورزشی

حرکت سوم

این حرکت از دو تمرین قبلی هم ساده تر است. همانطور که حوله را زیر مچتان گذاشته اید، دستتان را مشت کنید و دوباره باز کنید. هنگام باز کردن دستتان، سعی کنید انگشتانتان را تا جایی که میتوانید از هم دور کنید و کمی کشیدگی در کف دست و انگشتهایتان احساس کنید.

ورزش برای مچ دست
حرکات ورزشی برای مچ دست پشت میز نشینها + تصاویر ورزشی

0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز: 0.00 (0 رای)
با کلیک روی دکمه + این مطلب را در گوگل محبوب کنید

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد
مطلب فوق را با یک کلیک در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک گذارید
تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به پایگاه اینترنتی سفیدک میباشد
گرافیست: میلاد علیپور