Menu

نحوه سوء استفاده از پدیده جدید همسفریاب

همسفریاب پدیده جدید سایتها و اپلیکشن های اینترنتی برای پیدا کردن همسفر اما این وسط برخی از افراد از این روش سوء استفاده میکنند

بعد از راه اندازی سایتهای همسر یابی این بار نوبت به همسفر یاب رسید انواع و اقسام سایتها , کانالهای تلگرامی و اپلیکیشن برای پیدا کردن همسفر راه اندازی شده است . بسیاری از این سایتها فلسفه دوست یابی را با یک روش هوشمندانه دور زده اند . در ادامه سایت سفیدک با جزئیات بیشتری به این ماجرا پرداخته است .

همسفریاب

کافیست یک سرچ کوتاهی در مورد همسفر یاب در جستجوی گوگل انجام دهید . انواع و اقسام راه های ارتباطی را ملاحظه میکنید . به عنوان مثال سایت سفیدک یکی از این سایتها را انتخاب کرده است, همانطور که در تصاویر زیر ملاحظه میکنید هرکسی می تواند وارد سایت شود و یک همسفر برای خود انتخاب کند . فرقی نمیکنه پسر هستید یا دختر , مجرد یا متاهل, کافیست اسم و فامیل و شماره تلفن بدید تا کسی که موافق باشد با شما همسفر شود .

همسفریاب
نحوه سوء استفاده از پدیده جدید همسفریاب

سوء استفاده از همسفریاب

برخی از اعضای این نوع سایتها به صورت غیر مستقیم درخواست دوستی و سفر دو نفره دختر و پسر را میدهند . بعضی از این افراد حاضر هستند تمام هزینه مسافرتها خارج از کشور را پرداخت کنند فقط باید اول به تلگرام ایشان پیام بدید .. ! البته برای آشنایی بیشتر اصلا مهم نیست که پسر هستید یا دختر…! واقعا..؟..آره باور کنید..!

آقا کورش یک همسفر میخوان که همه هزینه هاشو متقبل میشه یک ریال نیاز نیست شما خرج کنید … یک وقتی فکر نکنید این آقا همسفر خانم میخواد, منظورشون همسفر آقاست .

سوء استفاده از همسفریاب
نحوه سوء استفاده از پدیده جدید همسفریاب

سهیل خواستار یک همسفر خوب برای تایلند است :

همسفر یاب
نحوه سوء استفاده از پدیده جدید همسفریاب

مینا 41 ساله یک همسفر برای تور اروپا گردی درخواست میکند :

همسفر یابی برای خارج از کشور
نحوه سوء استفاده از پدیده جدید همسفریاب

آقا حافظ هم تمام هزینه های سفر را قبول میکنه فقط باید همراه خوبی باشه :

همسفر یابی
نحوه سوء استفاده از پدیده جدید همسفریاب

 

نتیجه گیری

هر نوع رفتاری توانایی وجه مثبت و منفی داشتن را دارد . متاسفانه برخی از رسانه ها برای سوء استفاده از جریانهای پیش آمده اقدام میکنند به خودی خود پیدا کردن همسفر برای مسافرت های شاد و پر انرژی خیلی هم خوبه اما وقتیکه بعضی از سودجویان وارد این نوع طرح ها می شوند, به طور کل تمام قائده تغییر پیدا میکند . امیدواریم این جریان جدید با ساماندهی درست از سوی مسئولین ذیربط سازماندهی شود .

0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز: 0.00 (0 رای)
با کلیک روی دکمه + این مطلب را در گوگل محبوب کنید

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد
مطلب فوق را با یک کلیک در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک گذارید
تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به پایگاه اینترنتی سفیدک میباشد
گرافیست: میلاد علیپور